Gündem

Bakkallar Odasından Üyelerine Raf Etiketi

Sungurlu Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Osman Aşutoğlu, raf etiketini odamız üyeleri için hazırlamış bulunmaktayız dedi. 

Oda Başkanı Aşutoğlu, bilindiği üzere 18/9/2018 tarihli ve 30539 ve sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak, 3/10/2018 tarihinde yürürlüğe giren düzenleme ile Fiyat Etiketi Yönetmeliği’nde değişikliğe gidilerek, etiket ve listelerde bulunması zorunlu bilgilere “Malın Satış Fiyatı”, Birim Fiyatı”, “Uygulanmaya Başladığı Tarih” ve “Üretim Yeri” Türkiye olan mallar için, Bakanlıkça tespit ve ilan edilen şekil, logo veya işaret hususları eklenmiş ve Yerli Üretim logosu hazırlanmış idi.


Bu doğrultuda üyelerimize kolaylık sağlanması amacıyla oda olarak aşağıda örneği olan raf etiketini hazırlamış bulunmaktayız. Bastıracağımız bu etiketleri 15 Ekim 2018 pazartesi gününden itibaren odamızdan siz üyelerimize Ücretsiz teminini sağlayacağız. Küçük esnaflar olarak sıkıntı yaşadığımız bu günlerimizde Sungurlu Bakkallar ve Bayiiler yönetim kurulu olarak tüm esnaflarımıza hayırlı işler bereketli kazançlar dileriz.

Reklam Alanı

Yorum Bırak