Teknoloji

Instagram Sessize Alma Geliyor

Instagram’ da yeni güncelleme yolda. Gelecek güncelleme ile artık istemediğiniz kişilerden gelen bildirimler sessize alınabilecek. Tabi bazı kullanıcılar hatalarla karşılaşabilir. Örnek sessize alma butonu çalışmıyor.

Facebook’ a gelen özellikler yavaş yavaş Instagram’ a gelmekte. Özellikle son yıllarda gerçekten çok önemli güncellemeler aldı.

Özellikle hikayeler özelliği çok tuttu. Geçenler de gelen emojilerde anket yeniliği de az da olsa beğeni aldı. Tabi gelen bazı yenilikler geç kalınmış özellikler. Bu geç kalınan bir diğer özellik ise sessize alma. İşte bu özellik içinde yeni bir güncelleme sinyali geldi. Kısa süre içerisinde kullanıcılarına ulaşacak.

Instagram’ da beklenen bir güncelleme ile önemli bir özellik kullanıcıları ile buluşacak. Yeni Instagram’ da sessize alma özelliği geliyor. Instagram kullanıcıları artık paylaştıkları, hikayeleri ve takip ettiklerinden gelen bildirimleri sessize alabilecek. Sürekli paylaşım yapan birinden gelen bildirimler rahatsızlık veriyorsa ve takip etmeyi de bırakamıyorsanız bu özellik tam size göre olacak. Sessize aldığınız hesabı istediğiniz zaman tekrar sessizden çıkarabiliyorsunuz. Bence gayet yerinde bir yenilik. Şu an bu özellik olmadığından genelde instagram bildirimleri kapatarak bu sorunu bu şekilde çözüyoruz. Yeni güncelleme ile artık daha pratik olacak.

Reklam Alanı

Yorum Bırak