Gündem Siyaset

Şahiner, ” Hepinizin vicdanına güveniyorum”

Sungurlu Belediye Başkanı ve İYİ Parti Belediye Başkan adayı Abdulkadir Şahiner, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine başladı. İlk olarak S.S. 28 Nolu Sungurlu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifini ziyaret eden Şahiner, kamyoncu esnafının sorunlarını dinledi. Belediye Başkanlığı döneminde yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi veren Şahiner, yapacakları projeler hakkında kamyoncu esnafını bilgilendirdi.

Yine baharlar gelecek, yine çiçekler açacak. Güneş ufuktan yine ”Sungurlu” için doğacak diyen Şahiner, “Bizimkisi; ”Küçük Şehir” için “Büyük Hayali” olan, yeşil ve beyaz bir aşkın hikayesi” dedi.

Sizinle birlikte çok güzel işlere imza atacağız

Şahiner, “Kardeşlerim, bacılarım, sevgili gençler, değerli büyüklerim, aziz Sungurlulular; “Hepinizin vicdanına güveniyorum. Sizinle birlikte çok güzel işlere imza atacağız. Sakin, sabırlı ve bereketli bir süreç içerisindeyiz. Yep yeni projelerimizle yeniden huzurunuzdayım. Sözüm var! Bu şehrin, mazlumların ve işsiz kardeşlerimin sesi olmaya devam edeceğim” diye konuştu.

S.S. 28 Nolu Sungurlu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi ziyaretinden sonra çeşitli toplantılara katılan Şahiner, “Bugün de her zaman ki gibi verimli ve güzel bir gün geçirdik. Sabırlı ve sağduyulu olmakta fayda var. Yaptığımız ve yapacağımız projelerimizin taktir toplaması bizlere ayrı bir güç veriyor. Her siyasi görüşten hemşehrilerimizin destekleri ise gücümüze güç katıyor. İnşallah 1 Nisan sabahı güneş Sungurlumuz için doğacak” ifadelerini kullandı.

Reklam Alanı

Yorum Bırak