HEDEF 16 BELEDİYENİN 16'SINI DA ALMAK

Milliyetçi Hareket Partisi Çorum İl Teşkilatı, belediye başkan aday adayları ile istişare toplantısında bir araya geldi.

Ocak 16, 2024 - 18:18
 0  278
HEDEF 16 BELEDİYENİN 16'SINI DA ALMAK

MHP Çorum Milletvekili Vahit Kayrıcı'nın da hazır bulunduğu istişare toplantısına MHP İl Başkanı Mehmet İhsan Çıplak, MHP Merkez İlçe Başkanı Ahmet Kurtbaş, Ülkü Ocakları Başkanı Orhan Tosik, KAÇEP Başkanı Kudret Özoğul, ilçe başkanları, ilçe belediye başkan aday adayları ve parti yöneticileri katıldı. İstişare toplantısında konuşan MHP İl Başkanı Mehmet İhsan Çıplak,  Çorum'da Cumhur İttifakının ruhuna yakışır şekilde hareket ettiklerini belirterek, hedeflerinin 16 belediyenin 16'sını da almak olduğunu vurguladı.

14 ilçe başkanlığı, 2 belde başkanlığı ile seçimlere hazır olduklarını dile getiren Çıplak, 39 belediye başkan aday adayı ile seçimlere güçlü tek vücut girdiklerinin altını çizdi.
'Genelden yerele birlik, ülkede yönetimde dirlik' parolası ile başarılı bir seçim tamamlama hedefinde olduklarının üzerinde duran Çıplak, " Bilge liderimiz Devlet Bahçeli beyfendinin emrinde kınından çıkmış birer zülfikar gibiyiz. Zalime korku, dosta güven vermekteyiz. Doktirinlerimizin yol göstericiliği ve ülkücü şehitlerimizin bizlere verdiği sorumluluk ile şahsi menfaatlerden uzakta, davamızın bilincindeyiz. 31 Mart'ta gercekleşecek olan seçimlerde birlik ve beraberlik içinde Çorum'da 16 belediyenin 16'sını da kazanma hedefi doğrultusunda çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz."diye konuştu.

KAYRICI: SEÇİMLER CUMHUR İTTİFAKININ ZAFERİYLE SONUÇLANACAK

MHP Milletvekili Vahit Kayrıcı, "Genelden yerele birlik,ülkede yönetimde dirlik" hedefiyle yerel seçimlere hazırlandıklarını belirterek, Cumhur İttifakının seçimlerden zaferle ayrılacağını vurguladı.
Birlik beraberlik içerisinde  Çorum'da 16 belediyenin 16'sına da talip olduklarının altını çizen Kayrıcı, bu hedef doğrultusunda gece gündüz demeden çalışıp Çorum'da da zaferle sonuçlanan bir seçim süreci geçireceklerini sözlerine ekledi.

HEDEF 16 BELEDİYENİN 16'SINI DA ALMAK
HEDEF 16 BELEDİYENİN 16'SINI DA ALMAK
HEDEF 16 BELEDİYENİN 16'SINI DA ALMAK
HEDEF 16 BELEDİYENİN 16'SINI DA ALMAK

Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow